Hoşgeldin Ya Şehr-i Ramazan ilanı görselidir.
Genel (MBH) - Mersin Blok Haber | Haber Girişi: 01.04.2021 - 18:29, Güncelleme: 01.04.2021 - 18:29

Basın Bülteni Büyükşehir ve MASKİden Kulaya Ziyaret

 

Basın Bülteni Büyükşehir ve MASKİden Kulaya Ziyaret

Basın Bülteni Büyükşehir ve MASKİden Kulaya Ziyaret
Büyükşehir ve MASKİ’den Kula’ya Ziyaret   Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ yetkililerinden oluşan heyet, alt ve üstyapı dönüşümleri tamamlanan Kula ilçesine bağlı Bebekli, Eroğlu ve Yağbastı mahallelerine ziyarette bulundu. Yapılan yatırımları yerinde inceleyen heyet, mahalle muhtarları ve mahallelilerle sohbet ederek Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını iletti.   Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu, Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, MASKİ İlçe Hizmetleri Dairesi Başkanı Serpil Çakır ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı yetkililerinden oluşan heyet, 154 Mahalle Projesi kapsamında alt ve üstyapısı tamamlanan Bebekli ve Eroğlu mahalleleri ile üstyapısı yenilenen Yağbastı mahallesine ziyarette bulundu. Ziyarette Büyükşehir Belediyesi Kula Muhtarlık Hizmetleri Şube Müdürü Faik Şentürk ile MASKİ Kula İlçe Şefi Tuğba Ural da yer aldı. Mahalle muhtarlarının talep ve memnuniyetlerini dile getirdiği ziyarette heyet, beraberinde getirdiği hediyeleri muhtarlara takdim ederek Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını iletti.   Mahalleler Yapılan Hizmetlerden Memnun   Tamamlanan alt ve üstyapı çalışmalarından sonra mahallelerin daha sağlıklı ve modern bir yapıya kavuştuğunu belirten muhtarlar, yapılan hizmetlerden dolayı memnuniyetlerini dile getirdi. Bebekli Mahalle Muhtarı Rahmi Gök, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e mahallemize vermiş olduğu hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Alt ve üstyapımız sorunsuz bir şekilde halloldu” diye konuştu. Eroğlu mahalle muhtarı Ramazan Kutluay, “Sayın Cengiz Başkanımıza çok teşekkür ederiz. Alt ve üstyapımız, yollarımız Allah’a şükür yapıldı. Bugün ziyaretimize gelen Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ daire başkanlarımıza da çok teşekkür ediyorum. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun” ifadelerini kullandı. Yağbastı Mahalle Muhtarı Erdoğan Gökdemir ise “Mahallemizdeki yapılan çalışmalar göz alıcı mükemmel bir şey. Cengiz Başkanıma, ziyaretimize gelen daire başkanlarımıza, Kula’daki müdürlerimize, kısacası emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Kucak dolusu selamlar diyorum” dedi.     Yanıtlamak veya İletmek için tıklayın  
Basın Bülteni Büyükşehir ve MASKİden Kulaya Ziyaret


Büyükşehir ve MASKİ’den Kula’ya Ziyaret
 
Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ yetkililerinden oluşan heyet, alt ve üstyapı dönüşümleri tamamlanan Kula ilçesine bağlı Bebekli, Eroğlu ve Yağbastı mahallelerine ziyarette bulundu. Yapılan yatırımları yerinde inceleyen heyet, mahalle muhtarları ve mahallelilerle sohbet ederek Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını iletti.
 
Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu, Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, MASKİ İlçe Hizmetleri Dairesi Başkanı Serpil Çakır ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı yetkililerinden oluşan heyet, 154 Mahalle Projesi kapsamında alt ve üstyapısı tamamlanan Bebekli ve Eroğlu mahalleleri ile üstyapısı yenilenen Yağbastı mahallesine ziyarette bulundu. Ziyarette Büyükşehir Belediyesi Kula Muhtarlık Hizmetleri Şube Müdürü Faik Şentürk ile MASKİ Kula İlçe Şefi Tuğba Ural da yer aldı. Mahalle muhtarlarının talep ve memnuniyetlerini dile getirdiği ziyarette heyet, beraberinde getirdiği hediyeleri muhtarlara takdim ederek Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını iletti.
 
Mahalleler Yapılan Hizmetlerden Memnun
 
Tamamlanan alt ve üstyapı çalışmalarından sonra mahallelerin daha sağlıklı ve modern bir yapıya kavuştuğunu belirten muhtarlar, yapılan hizmetlerden dolayı memnuniyetlerini dile getirdi. Bebekli Mahalle Muhtarı Rahmi Gök, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e mahallemize vermiş olduğu hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Alt ve üstyapımız sorunsuz bir şekilde halloldu” diye konuştu. Eroğlu mahalle muhtarı Ramazan Kutluay, “Sayın Cengiz Başkanımıza çok teşekkür ederiz. Alt ve üstyapımız, yollarımız Allah’a şükür yapıldı. Bugün ziyaretimize gelen Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ daire başkanlarımıza da çok teşekkür ediyorum. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun” ifadelerini kullandı. Yağbastı Mahalle Muhtarı Erdoğan Gökdemir ise “Mahallemizdeki yapılan çalışmalar göz alıcı mükemmel bir şey. Cengiz Başkanıma, ziyaretimize gelen daire başkanlarımıza, Kula’daki müdürlerimize, kısacası emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Kucak dolusu selamlar diyorum” dedi.
 
 
Yanıtlamak veya İletmek için tıklayın
 

Habere ifade bırak !
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve blokhaber.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.