dijital kütüpane
Sinemalar
Vizyondaki filmler
Sinama saatleri için, sinama salonu ile iletişime geçebilirsiniz.
Venom: Zehirli Öfke 2
15 Ekim 2021
Venom: Zehirli Öfke 2
Venom adı verilen bir organizmanın taşıyıcısı olan Eddie Brock'un hikayesinin anlatıldığı "Venom" filminin 2. devam halkası olan yapımda başarısız bir infazdan sonra hapishaneden kaçan seri katil Cletus Kasady ve Shriek'in Venom ile mücadelesi konu ediliyor.
Hep Yek 4: Bela Okuma Altan
15 Ekim 2021
Hep Yek 4: Bela Okuma Altan
Beladan uzak duramayan Altan ve isim benzerliğiyle mevzuya dahil olan Gürkan, bu sefer daha büyük bir bela olan Ali Kaptan'a bulaşır. Şeytan'ın yeryüzündeki gölgesi olarak nam salan Ali Kaptan'ın kendisine has işkence yöntemleri vardır.
Ölmek İçin Zaman Yok
1 Ekim 2021
Ölmek İçin Zaman Yok
Ölmek İçin Zaman Yok, aktif hizmetten ayrılmasına rağmen dostunun yardım çağrısıyla kendisini yeniden zorlu bir maceranın içinde bulan Bond'un hikayesini konu ediyor.
Patron Bebek 2: Aile Şirketi
17 Eylül 2021
Patron Bebek 2: Aile Şirketi
Artık birer yetişkin olan Tim ve kardeşi Ted, zamanla birbirlerinden uzaklaşmıştır. Farklı yönlere savrulan iki kardeşten Tim evlenmiş ve bir çocuk babası olmuştur. Ted ise koruma fonu CEO’sudur. Süper anne Carol, süper zeki kızları Tabitha ve süper şirin yeğenleri bebek Tina ile birlikte banliyöde yaşayan Tim, hayatından oldukça memnundur.
Peter Rabbit: Kaçak Tavşan
8 Ekim 2021
Peter Rabbit: Kaçak Tavşan
Peter Rabbit: Kaçak Tavşan, ne tür bir tavşan olmak istediğine karar vermeye çalışan Peter'ın hikayesini konu ediyor.
Cadılar Bayramı Öldürür
15 Ekim 2021
Cadılar Bayramı Öldürür
Laurie Strode, maskeli canavar Michael Myers’ı evinin bodrumunda kızı Karen ve torunu Allyson ile kafese kapatop ateşe verdiklerinde içine düştüğü kabusun artık sona erdiğini düşünür. Sonunda hayatını karartan kişiyi öldürdüğünü düşünen Laurie, hayati önem taşıyan yaralarıyla hastaneye gider.
Ceberruh
15 Ekim 2021
Ceberruh
Ceberruh, korkunç olayların yaşandığı bir yere kamp yapmaya giden bir grup arkadaşın hikayesini konu ediyor.
Luka
3 Eylül 2021
Luka
Luka, arkadaşı ALberto ile macera dolu bir yaz geçiren Luka'nın hikayesini konu ediyor.
Son Düello
15 Ekim 2021
Son Düello
Norman (Normandiya'da yaşayan Frenk ve İskandinav kökenli halk) şövalyesi Jean de Carrouges ve Norman beyi Jacques le Gris eskiden çok yakın arkadaşlardır. Carrouges savaşa gider ve döndüğünde hiçbir şey eskisi gibi değildir.
Nefesini Tut 2
1 Ekim 2021
Nefesini Tut 2
Körlüğü nedeniyle hafife alınan ancak hiçbir şeyin yoluna çıkmasına izin vermeyen bir adam olan Norman Nordstrom, yaşanan olayların üzerinden geçen sekiz senenin ardından kendisine yeni bir hayat kurar.
Fate/Grand Order The Movie
15 Ekim 2021
Fate/Grand Order The Movie
Fate/Grand Order The Movie, gezgin bir şövalye olan Bedivere'nin hikayesini konu ediyor.
Âkif
24 Eylül 2021
Âkif
İstanbul işgal altındadır ve insanlar yıllardır savaşın devam etmesiyle direnme ve savaşma gücünü kaybetmektedir. Ankara merkezli bir direniş başlatan Mustafa Kemal kurtuluş için halkı bir araya getirir.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.