Hoşgeldin Ya Şehr-i Ramazan ilanı görselidir.
Genel (ÇH) - Çamlıyayla Haber | Haber Girişi: 27.03.2021 - 09:53, Güncelleme: 27.03.2021 - 09:53

Rektör Ataçtan Başkan Ergüne Hayırlı Olsun Ziyareti

 

Rektör Ataçtan Başkan Ergüne Hayırlı Olsun Ziyareti

Rektör Ataçtan Başkan Ergüne Hayırlı Olsun Ziyareti
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç'ı makamında konuk etti. Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin yeni hizmet binasının hayırlı olmasını temenni eden Rektör Ataç, Celal Bayar Üniversitesine sağlanan destekler nedeniyle de Başkan Ergün'e teşekkür etti. Ziyaret nedeniyle duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Ergün de, Manisa'ya en iyi hizmeti sunmaya devam edeceklerini belirtti. Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e ziyarette bulundu. Rektör Ataç'ın ziyaretinde, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, Teftiş Kurulu Başkanı Ahmet Türkgüler, Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü ile Başkan Danışmanları Azmi Açıkdil ve Nursel Ustamehmetoğlu da hazır bulundu. Ziyarette konuşan Rektör Ahmet Ataç, iki başlıkta ziyaret gerçekleştirdiğini belirtti. Ziyaret sebeplerinden bir tanesinin yeni hizmet binasının hayırlı olmasını temenni etmek olduğunu dile getiren Rektör Ataç, "Hayırlı olsun diyerek sevincinizi paylaşmak istedik. İkincisi ise bugüne kadar neye ihtiyacımız olduysa yanımızda oluyorsunuz. Bunun için de teşekkür etmek istedik" dedi. Ziyareti nedeniyle Rektör Ataç'a teşekkür eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ise, Manisalılara en iyi hizmeti sunmaya devam edeceklerini dile getirdi. "Başkanımıza Teşekkür Ediyorum" Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ziyarette Rektör Ahmet Ataç'a, 38 akademisyenin çalışmaları ve Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla hazırlanan 'Yüzüncü Yılında Milli Mücadele Döneminde Manisa' isimli kitabı da hediye etti. Celal Bayar Üniversitesi ve Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla çok güzel bir eserin ortaya çıkarıldığını belirten Başkan Ergün, hazırlanan kitap serisinin geleceğe ışık tutacağının altını çizerek, çalışmada emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti. Rektör Ahmet Ataç da, "Şehrin insan ve bilgi kaynağının, şehrin iradesi ile yöneticileriyle bir araya gelmesinin ve ondan yararlanmasının çok güzel bir örneği. Gerek sağlık, gerek eğitim gerekse de tarih alanında hakikaten en kalıcı eserler bunlar. Çalışmayı yapan hocalarımıza, fikrin bu noktaya gelmesini sağlayan Başkanımıza da çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.  
Rektör Ataçtan Başkan Ergüne Hayırlı Olsun Ziyareti


Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç'ı makamında konuk etti. Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin yeni hizmet binasının hayırlı olmasını temenni eden Rektör Ataç, Celal Bayar Üniversitesine sağlanan destekler nedeniyle de Başkan Ergün'e teşekkür etti. Ziyaret nedeniyle duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Ergün de, Manisa'ya en iyi hizmeti sunmaya devam edeceklerini belirtti.
Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e ziyarette bulundu. Rektör Ataç'ın ziyaretinde, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, Teftiş Kurulu Başkanı Ahmet Türkgüler, Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü ile Başkan Danışmanları Azmi Açıkdil ve Nursel Ustamehmetoğlu da hazır bulundu. Ziyarette konuşan Rektör Ahmet Ataç, iki başlıkta ziyaret gerçekleştirdiğini belirtti. Ziyaret sebeplerinden bir tanesinin yeni hizmet binasının hayırlı olmasını temenni etmek olduğunu dile getiren Rektör Ataç, "Hayırlı olsun diyerek sevincinizi paylaşmak istedik. İkincisi ise bugüne kadar neye ihtiyacımız olduysa yanımızda oluyorsunuz. Bunun için de teşekkür etmek istedik" dedi. Ziyareti nedeniyle Rektör Ataç'a teşekkür eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ise, Manisalılara en iyi hizmeti sunmaya devam edeceklerini dile getirdi.
"Başkanımıza Teşekkür Ediyorum"
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ziyarette Rektör Ahmet Ataç'a, 38 akademisyenin çalışmaları ve Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla hazırlanan 'Yüzüncü Yılında Milli Mücadele Döneminde Manisa' isimli kitabı da hediye etti. Celal Bayar Üniversitesi ve Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla çok güzel bir eserin ortaya çıkarıldığını belirten Başkan Ergün, hazırlanan kitap serisinin geleceğe ışık tutacağının altını çizerek, çalışmada emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti. Rektör Ahmet Ataç da, "Şehrin insan ve bilgi kaynağının, şehrin iradesi ile yöneticileriyle bir araya gelmesinin ve ondan yararlanmasının çok güzel bir örneği. Gerek sağlık, gerek eğitim gerekse de tarih alanında hakikaten en kalıcı eserler bunlar. Çalışmayı yapan hocalarımıza, fikrin bu noktaya gelmesini sağlayan Başkanımıza da çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.
 

Habere ifade bırak !
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve blokhaber.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.